Zapraszamy na

gruzińskie warsztaty kulinarne

Nodaris Puri

Dla smakoszy i restauratorów

W Nodaris Puri odkrywamy przez tobą tajniki kulinarnego dziedzictwa Gruzji. Eksploruj kuchnię Kaukazu, smakuj, szukaj inspiracji, baw się i gotuj razem z nami!

nodaris puri warsztaty kulinarne stacjonarne

Warsztaty stacjonane

Zapisz się na Warsztaty Kuchni Gruzińskiej Nodaris Puri. Dowiedz się, z czego słynie kuchnia Gruzji i naucz się samodzielnie przyrządzać tradycyjne gruzińskie potrawy: pierożki chinkali, placki chaczapuri oraz wiele innych dań i deserów. A wszystko to pod okiem ekspertów, którzy z pasją poprowadzą cię przez gruzińskie szlaki kulinarne i podróżnicze!

Terminy warsztatów

Warsztaty Kuchni Gruzińskiej Nodaris Puri odbywają się w piekarni Nodaris Puri w Toruniu (ul. Podmurna 14) w poniedziałki (z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych), w godz. 18.00–20.00. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie wydarzenia na Facebooku.

Zapisz się teraz
nodaris puri warsztaty kulinarne wyjazdowe

Warsztaty wyjazdowe

Zapisz się na Wycieczki Kulinarne do Gruzji organizowane przez Nodaris Puri i należące do nas biuro podróży Tamada Tour. Wyrusz szlakiem pysznego gruzińskiego jedzenia i wina. Naucz się gotować gruzińskie potrawy pod okiem renomowanych szefów kuchni i lokalnych gospodyń, weź udział w tradycyjnej gruzińskiej suprze (biesiadzie) z winnymi toastami tamady i bogactwami stołu oraz zwiedź najpiękniejsze i najciekawsze zakątki Gruzji – magicznej perły Kaukazu!

Najbliższe wycieczki kulinarne do Gruzji